ITF - logo ETF - logo Fair shipping - logo
OMK is a member of National Maritime Section NSZZ Solidarność Affiliated to ITF and ETF
Przyłącz się do nas! Kliknij i wypełnij deklarację!
Wyniki rozgrywek II Turniju Darta dla Marynarzy
2017-01-11
W dniu wczorajszym odbył się II Turniej Darta Amerykańskiego dla marynarzy z OMK. Gratulujemy zwycięzcom. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z imprezy jak i tabele wyników.

 

 

WYNIKI
Miejsce Zawodnik Punkty
1 DARIUSZ CYBULSKI 11
2 IREK BEK 9
3 KRZYSZTOF SZULC 7
4 KRZYSZTOF KAPŁON 5
5-6 TYMOTEUSZ LISTEWNIK 4
5-6 JAKUB SZLACHTA 4
7-8 REMIGIUSZ WILK 3
7-8 PIOTR ŁOWICKI 3
9-12 ZBIGNIEW KOREŃ 2
9-12 GRZEGORZ WILKOS 2
9-12 RAFAŁ SIWCZAK 2
9-12 MARIA RYBKOWSKA 2
13-16 KRZYSZTOF TARKA 1
13-16 ANDRZEJ MIMIER 1
13-16 EDYTA WYSMYK 1
13-16 MARCIN WYSMYK 1

 

Zdjęcie z lewej strony - zawody (widok na 3 tarcze z 4 na których graliśmy)

Zdjęcie z prawej strony - po wręczeniu nagród (okoł0 22.00 tak więc nie wszyscy dotrwali do końca)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drzewko z rozgrywek (kliknij aby powiększyć)

 

 

 Serdeczne podziękowania za pomoc w zorganizowaniu Turnieju dla BullShootera

 

 

 

2022-06-20
Najwięcej sytuacji związanych z wydłużaniem kontraktów przypadło na rok 2020 i pandemię covid-19. Na samym początku wydłużanie umów o pracę było nieuniknione i większość administracji krajowych wyraziła na to zgodę. Wg. ITF pierwsze kilka miesięcy były wystarczającym okresem aby armatorzy i pracodawcy wdrożyli nowe systemy podmian. Tym samym, już w drugiej połowie 2020 roku wg. ITF covid nie mógł być powodem wydłużenia kontraktu.
2022-06-13
Informujemy, iż 30 czerwca wygasa umowa pomiędzy Polską i Norwegią ws. ubezpieczeń społecznych. Na dzień dzisiejszy nie posiadamy żadnych informacji o tym, iż umowa miałaby być przedłużona. Strona norweska kilkukrotnie, warunkowo zezwalała na przedłużenie umowy lecz wydaje się, iż tren etap się zakończył.
2022-06-13
Otrzymujemy liczne zapytania od marynarzy w sprawie możliwości objęcia marynarzy należących do OMK / ITF korzystnym ubezpieczeniem zdrowotnym.
2022-06-06
OMK NEWS - Twoje źródło informacji na morzu. Informujemy, że wysłaliśmy na wskazane adresy e-mail kolejne wydanie OMK NEWS - Twoje źródło wiadomości na morzu w formie pdf ( tylko 385 KB )
2022-06-06
Filipińska instytucja morska MARINA wprowadza zmiany w szkoleniu filipińskich oficerów po tym jak na początku roku EMSA (Europejska Agencja Bezpieczeństwa Morskiego) zgłosiła zastrzeżenia dotyczące szkoleń STCW przeprowadzanych na Filipinach.
2022-06-06
Przypominamy marynarzom z OMK, iż w ośrodkach szkoleniowych w Szczecinie: OSRM, ZENIT, VULCAN, NORTH oraz LIBRA w Kołobrzegu, posiadamy rabaty sięgające nawet 20%.
Rynek pracy dla marynarzy
Prowadzimy portal pracy dla marynarzy Sea4You.pl, udzielamy porad prawnych oraz śledzimy i opiniujemy nowe przepisy prawne odnosząc je do sytuacji marynarzy. Wspieramy w trudnych sytuacjach, kontaktujemy i uczestniczymy w negocjacjach z pracodawcami.
Organizacja Marynarzy Kontraktowych
Przynależność do OMK można traktować jako Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków i zdarzeń podczas pracy na morzu. Istotna jest także ochrona praw marynarzy. Życie stwarza różne niespodzianki i nawet najlepszym z nas, pracującym dla najlepszych armatorów może sprawić niezłego psikusa.
Materiały do pobrania
Udostępniamy publikacje do przeglądania offline (Biuletyn Morski), formularze i inne materiały. Zobacz galerię zdjęć z akcji i wydarzeń.
Warto wiedzieć
Garść najbardziej przydatnych porad dla marynarzy
Opłać składki on-line
Sprawdź wysokość składek i dokonaj płatności on-line