2017-10-23
Spotkanie Mikołajkowe 2017 dla dzieci marynarzy z OMK-czekamy na zgłoszenia
W związku ze zbliżającym się Świętem Mikołaja, planujemy zorganizowanie spotkania Mikołajkowego dla dzieci marynarzy należących do naszej Organizacji w dniu 01-12-2017 r.( piątek ) o godzinie 17.00, czas trwania zabawy 2 h. Koszt uczestniczenia dziecka oraz koszt paczki świątecznej pokrywa OMK.

W związku z powyższym, prosimy o przysłanie potwierdzenia e-mailem lub telefonicznie chęci uczestniczenia Państwa dziecka (dzieci) w zabawie do dnia 27-go listopada 2017 r., podając wiek, imię i nazwisko dziecka . Proponujemy zaopatrzyć pociechy w świąteczno - bajkowe przebranie.

Program interaktywnej bajki „„Pomocnicy Świętego Mikołaja” to zabawa kryjąca w sobie wiele animacji i niespodzianek. Dzieci wraz z rodzicami wezmą udział w licznych konkursach i zabawach.

Zabawa przeznaczona dla dzieci w wieku od 1-11 lat

 Atrakcje zabawy choinkowej:

- Wata cukrowa dla wszystkich.

- Prezentacja przebrań dzieci

- Malowanie twarzy.

- Skręcanie baloników.

- Kącik zabawy ze Śnieżynką

- Gry i zadania zręcznościowe dla dzieci i rodziców.

- Upominki dla dzieci uczestniczących w konkursach

- Wizyta Świętego Mikołaja z paczkami świątecznymi dla dzieci.

- Pamiątkowe zdjęcia

- Wspólny poczęstunek dla dzieci i rodziców.

Miejsce zorganizowania zabawy, tak jak w ubiegłym roku

 Biorąc pod uwagę brak możliwości uczestniczenia w zabawie dzieci marynarzy spoza Szczecina, prosimy o przesłanie informacji o chęci otrzymania paczki dla swojego dziecka od Mikołaja najpóźniej do 15/11/2017 r.. podając wiek dziecka. Paczka zostanie przesłana drogą pocztową.