ITF - logo ETF - logo Fair shipping - logo
OMK is a member of National Maritime Section NSZZ Solidarność Affiliated to ITF and ETF
Przyłącz się do nas! Kliknij i wypełnij deklarację!
Oferta ubezpieczenia dzieci marynarzy z OMK
2023-08-14
Od dnia dzisiejszego jest możliwość objęcia dedykowaną ochroną ubezpieczenia dzieci marynarzy należących do OMK..

W Strefie Marynarza znajduje się link do oferty.

Ubezpieczenie jest dedykowane dla dzieci marynarzy w wieku 0-25 lat (w przypadku dzieci 18-25 warunkiem jest fakt że dziecko się dalej uczy). Przygotowana oferta zawiera 3 warianty - warianty różnią się sumą ubezpieczenia, natomiast zakresy świadczeń są identyczne. Ubezpieczenie zawierane jest na rok czasu, ochrona działa przez 24H na całym świecie i obejmuje:

- Świadczenia w razie wypadku podczas wycieczki szkolnej
- Świadczenia w razie wypadku w życiu codziennym (np.: w domu, na wakacjach, podczas zajęć pozalekcyjnych czy też zajęć sportowych)
- Świadczenia na wypadek choroby lub wypadku niezależnie od miejsca zdarzenia
- Assistance - zakres podstawowy,
- Świadczenia na wypadek śmierci  

Dokładny zakres świadczeń znajda Państwo pod dedykowanym linkiem.  

Zakup ubezpieczenia dokonywany jest za pośrednictwem załączonego powyżej linku (należy uzupełnić swoje dane jak i dziecka – w przypadku dwójki lub więcej dzieci należy wypełnić link oddzielnie dla każdego dziecka), podane składki są to składki za jedną osobę a wysokość składki jest opłatą całoroczną i uzależnioną od wybranego wariantu, mianowicie: 48 zł, 55 zł, 91 zł.

BS

2023-09-21
OMK NEWS - Twoje źródło informacji na morzu. Informujemy, że wysłaliśmy na wskazane adresy e-mail kolejne wydanie OMK NEWS - Twoje źródło wiadomości na morzu w formie pdf.
2023-09-21
Związki zawodowe na całym świecie protestują przeciwko niszczącej związki tzw. zielonej firmie Orsted.
2023-09-15
Karnety w cenie sprzed podwyżki.
2023-08-14
Od dnia dzisiejszego jest możliwość objęcia dedykowaną ochroną ubezpieczenia dzieci marynarzy należących do OMK..
2023-08-14
W odpowiedzi na liczne zapytania marynarzy z OMK, czy do ubezpieczenia zdrowotnego w rozszerzonej przynależności do OMK/ITF Premium może przystąpić rodzina marynarza, informujemy, że po wielomiesięcznych negocjacjach od dnia dzisiejszego możemy rozszerzyć ubezpieczenie zdrowotne o członków rodziny ( małżonka / partnerów , dzieci )
Rynek pracy dla marynarzy
Prowadzimy portal pracy dla marynarzy Sea4You.pl, udzielamy porad prawnych oraz śledzimy i opiniujemy nowe przepisy prawne odnosząc je do sytuacji marynarzy. Wspieramy w trudnych sytuacjach, kontaktujemy i uczestniczymy w negocjacjach z pracodawcami.
Organizacja Marynarzy Kontraktowych
Przynależność do OMK można traktować jako Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków i zdarzeń podczas pracy na morzu. Istotna jest także ochrona praw marynarzy. Życie stwarza różne niespodzianki i nawet najlepszym z nas, pracującym dla najlepszych armatorów może sprawić niezłego psikusa.
Materiały do pobrania
Udostępniamy publikacje do przeglądania offline (Biuletyn Morski), formularze i inne materiały. Zobacz galerię zdjęć z akcji i wydarzeń.
Warto wiedzieć
Garść najbardziej przydatnych porad dla marynarzy
Opłać składki on-line
Sprawdź wysokość składek i dokonaj płatności on-line