ITF - logo ETF - logo Fair shipping - logo
OMK is a member of National Maritime Section NSZZ Solidarność Affiliated to ITF and ETF
Przyłącz się do nas! Kliknij i wypełnij deklarację!

Informacja dla marynarzy należących do OMK o ubezpieczeniu NNW

Nowy Biuletyn Morski Krajowej Sekcji Morskiej

Kolejna próba wyłudzenia SCAM K-line

Marynarz z OMK przekazał nam informacje o kolejnej próbie wyłudzenia danych osobowych i tym samym wspólnie przestrzegamy wszystkich przed ofertami pracy zamieszczanymi przez ?KlinelngUK Recruitment Desk? lub podobnymi, których adresy e-mailowe kończą się domeną ?representative dot com?.

Dołącz do nas - dobra zabawa dla całych rodzin z OMK

Zapisz się na marynarskie ognisko z atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Minigolf, place zabaw, gry i zabawy. Prognoza pogody na 03 czerwca - 24 stopnie i bezchmurnie. Zobacz zdjęcia, zapisz się wysyłając e-maila. Jeżeli zbiorą się chętni będzie można zagrać w paintballa.

Umowa z Fitness Point Szczecin

Informujemy, iż OMK zawarła umowę z klubem Fitness Point w Szczecinie. Na jej podstawie marynarze mogą skorzystać z preferencyjnych warunków oraz zawieszać długoterminowe karnety na czas wyjazdu na statek.

Porozumienie z ALFIDA

Informujemy, iż OMK zawarła porozumienie z biurem doradztwa podatkowego w Niemczech na podstawie której marynarze z OMK, pracujący pod niemiecką banderą i uczestniczący w niemieckim systemie ubezpieczeniowo - podatkowym otrzymają 10% rabatu na sporządzenie deklaracji podatku dochodowego.

System ubezpieczeń NNW dla marynarzy z OMK przedłużony na kolejny rok

Informujemy, iż Komisja OMK podjęła decyzję o przedłużeniu umowy z PZU w zakresie ubezpieczenia wszystkich marynarzy należących do OMK na kolejny, trzeci już rok.

Fair Transport Europa - oddaj swój głos

W żegludze, kampania "Fair Transport Europe" wskazuje m.in. na fakt coraz większej liczby nisko wynagradzanych załóg morskich, spoza UE, osłabiających pozycję marynarzy UE jak i potrzebę kształcenia załóg "Unijnych".

Ognisko dla rodzin marynarskich z OMK

Serdecznie zapraszamy marynarzy należących do naszej Organizacji wraz z rodzinami na Ognisko dnia 03 czerwca 2016 r. o godzinie 1500 i wspólne grillowanie zamiast obiadu.

Informacje dla absolwentów AM 2006-2011 studia niestacjonarne

Informujemy, iż zamieściliśmy w strefie członków Związku informacje o planowanych kursach dokształcających dla absolwentów AM 2006-2011. Proponujemy jak najszybsze zgłaszanie się do ośrodka szkoleniowego. Im więcej osób tym większe szanse na znalezienie dogodnych terminów.

Nowy Biuletyn Morski Krajowej Sekcji Morskiej

Krajowa Sekcja Morska opracowała nową wersję wydania elektronicznego. Teraz o wielkość w okolicach 1,5 mb będzie łatwiejsza do pobrania ze skrzynki pocztowej jak i z naszej strony internetowej.

W sprawie polskich marynarzy pracujących pod NIS

Informujemy, iż Krajowa Sekcja Morska wraz z Ogólnopolskim Związkiem Zawodowym Oficerów i Marynarzy zwróciły się do ZUS z wnioskiem o podjęcie działań mających na celu kontynuację porozumienia pomiędzy właściwymi instytucjami Polski i Norwegii, a przenoszącą obowiązek ubezpieczeniowy z Norwegii do Polski.

Gazetka dla marynarzy

OMK NEWS - Twoje źródło informacji na morzu

Amatorski Turniej Darta dla marynarzy z OMK rozegrany

Wczoraj odbyły się planowane rozgrywki darta amerykańskiego dla marynarzy. W sumie zagrało 16 osób. Zaczęliśmy o 1800 i tuż po 2200 rozegrano finałową grę, którą wygrał Ireneusz Bek - Kapitan.

Dodatkowy kurs w regulaminie szkoleniowym OMK

Informujemy, iż Komisja OMK podjęła decyzję o wprowadzeniu nowego kursu do systemu zapomóg szkoleniowych.

Rynek pracy dla marynarzy
Prowadzimy portal pracy dla marynarzy Sea4You.pl, udzielamy porad prawnych oraz śledzimy i opiniujemy nowe przepisy prawne odnosząc je do sytuacji marynarzy. Wspieramy w trudnych sytuacjach, kontaktujemy i uczestniczymy w negocjacjach z pracodawcami.
Organizacja Marynarzy Kontraktowych
Przynależność do OMK można traktować jako Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków i zdarzeń podczas pracy na morzu. Istotna jest także ochrona praw marynarzy. Życie stwarza różne niespodzianki i nawet najlepszym z nas, pracującym dla najlepszych armatorów może sprawić niezłego psikusa.
Materiały do pobrania
Udostępniamy publikacje do przeglądania offline (Biuletyn Morski), formularze i inne materiały. Zobacz galerię zdjęć z akcji i wydarzeń.
Warto wiedzieć
Garść najbardziej przydatnych porad dla marynarzy
Opłać składki on-line
Sprawdź wysokość składek i dokonaj płatności on-line